A Londoni Magyar Iskola+ 11. Családi, történelmi táborának jelentkezési feltételei és házirendje:

1. A tábor helyszíne: St Briavels Castle, Lydney, Gloucestershire, GL15 6RG

2. A tábor ideje: 2022. június 2. csütörtök 16.00 – június 5. vasárnap 15.00

3. Részvételi díj: £155 / fő
    Az első részlet jelentkezéssel egyidőben (legkésőbb február 15-ig), a második április 1-ig, a harmadik legkkésőbb május 15-ig fizetendő, személyesen az LMI+ pénztárában vagy átutalással a Charities Aid Foundation Bank (CAF Bank) -nál vezetett számlára:
    Hungarian Children and Parents Group
    Sort Code: 40-52-40
    Account Number: 00018066
    Kérjük, a közlemény rovatban (reference) tüntessék fel a család nevet és a jelentkezők számát, a könnyebb beazonosítás céljából.
  4. Jelentkezni a „www.magyariskola.org.uk/tabor2022-jelentkezes” oldalon található jelentkezési lap kitöltésével lehet. A jelentkezés csak az előleg befizetésével válik érvényessé.
    Tábori helyeket a befizetések sorrendjében biztosítunk. A tábor maximális létszáma 65 fő, e fölötti jelentkezés esetén várólistát indítunk.

5. A befizetett előleg a jelentkezés lemondása esetén csak abban az esetben visszatéríthető, ha a várólistáról a jelentkező helyére lépnek.

6. A szervezők társadalmi munkában vállalták a szervezői munkákat, de maga a tábor önfenntartó közösség, ahol mindenki együtt játszik és együtt végzi a szükséges munkákat, legyen az fagyűjtés, takarítás vagy más feladat. A foglalkozásokat magunk tartjuk, illetve a közösség nevében kértünk fel foglalkoztatókat, akiknek csak a költségeit térítjük. Ha nem tartjuk be a gyülekezési, foglalkozási időket, közös örömünket rontjuk el!

7. A foglalkoztatók mindent megtesznek, hogy a gyerekek biztonságosan játszhassanak és ne tehessenek kárt magukban, egymásban vagy a bérelt épületben, de esetleges balesetekért, károkozásokért felelősséget nem vállalhatunk. Minden szülő maga felel a gyermekei, illetve saját tetteiért. Ha külön felelősségbiztosítást is kellene kötnünk, az alacsony költségeket nem tarthatnánk.

8. Az előző pontból következik, hogy a foglalkozásokon a részvétel nem kötelező, illetve a szülők választhatnak, hogy gyerekeikkel maradnak, vagy a nekik szánt “különórán” vesznek részt.

9. A gyerekek biztonságának növelése érdekében mindenki tábori jelvényt, illetve színes kaftánt hord. Aki nem hordja a jelvényét és a kaftánját, nem szerezhet pontot a csapatának!

10. A csorbítatlan játékélmény érdekében kérjük, hogy mindenki végig az „elvarázsolt területeinken” belül maradjon, a várfalakon kívülre csak a szervezett túrák és játékok alkalmával látogassátok. Más szobájába is csak az ott lakó felnőtt engedélyével szabad bemenni.

11. A tábori ezközöket, szerszámokat, fegyvereket, csak a foglalkozások keretein belül a foglalkoztatásvezetők felügyelete mellett szabad használni! Kérjük a dekorációkat is helyükön hagyni, hogy mindenki élvezhesse az segítségükkel teremtett hangulatot.

12. Ha céltalanul kóborló táborozó gyereket találtok, vezessétek valamelyik foglalkozásvezetőhöz.

13. A tábor egész területén tilos a dohányzás – gyerekeink érdekében. Alkohol fogyasztása felnőtteknek este, mértékkel lehetséges, de ezt a közös költségből nem támogatjuk.

14. Reggel 7 előtt és este 10 után kérjük csendesen legyetek, részben a még/már alvók érdekében, részben a környéken lakók iránti tiszteletből.

15. Baleset esetén a foglalkozásvezetőknél vagy a táborvezetőknél jelentkezzetek. Elsősegélynyújtó hely a recepció előtt, legközelebbi sürgősségi ellátás 4,5 mérföldre, Lydney-ben van.
    Cím: Lydney & District Hospital
    Grove Road, Lydney, Gloucestershire, GL15 5JE