Banner kozeoes

Kedves Szülők és Gyerekek!

Most szombaton elérkezik a nagy nap, amikor 1 év, 3 hónap, 1 hét és 5 nap után újra nyitja az iskola valódi, kézzelfogható ajtaját, és újra személyesen is találkozhatunk!!!

Ezzel kapcsolatban szeretnék néhány tudnivalót megosztani.
A koronavírus miatt óvintézkedésekre van szükség, úgyhogy néhány dolog megváltozik.

Az első változás, amivel megérkezéskor mindenki szembesülni fog, hogy nem a megszokott módon tudunk az osztályainkhoz eljutni. NEM a kis kapun át az udvaron keresztül a konyhába kell menni, hanem a főbejáraton keresztül. Itt fog titeket fogadni Judit és Karolina, akik megkérnek majd titeket, hogy fertőtlenítsétek a kezeteket vagy a saját fertőtlenítőtökkel, vagy az iskola ott kihelyezettjével. Utána a gyerekek egyenesen menjenek az osztálytermükbe, a szülők/kísérők/órára nem menő gyerekek pedig a földre ragasztott nyilakat követve a konyhán át egyenesen ki az udvarra.

Természetesen a wc-t lehet használni, de ugyanezen az útvonalon közlekedve, tehát a főbejáraton be, a konyhán keresztül ki.

Minden osztálynak a termében található, az udvarra nyíló ajtót kell használnia a terem elhagyására. A folyosóról nyíló ajtók az osztályba belépésre szolgálnak csak, tehát csak bejáratok. Ez alól az egyetlen kivétel a második tv szobában tanuló osztály, akik a konyhán keresztül tudnak kimenni.

A tanárok jelenléti ívet fognak vezetni az órákon, hogy ha valaki megbetegszik Coviddal, értesíteni lehessen az osztálytársakat és családjaikat.

A szülőket és órán éppen nem levőket megkérjük, hogy az udvaron tartózkodjanak. Bízunk benne, hogy nem lesz ítéletidő, de az iskola nagy sátrát mindenesetre felállítjuk. Meleg ruhát azért hozzon mindenki!

Minden óra a megszokott időpontban kezdődik.
Az osztálytermek a következők:
Macelek a szokásos tv szobában
Túró Rudi a szokásos tv szobában, természetesen nem egyidőben a Macelekkel
Janikovszki osztály a második tv szobában
Vuk a nagyteremben
Magyar Vándor a nagyteremben
Hétvezér a nagyteremben
Rímhányó Romhányi a “charity” szobában.

Órák után aki szeretne még maradhat az udvaron kötetlen beszélgetésre, játékra. Természetesen mindenkinek a saját belátására, felelősségérzetére van bízva, hogy lehetőség szerint betartsa a még érvényben lévő társasági együttlétre vonatkozó távolságtartási szabályokat. Maszkot sem kint, sem bent nem kötelező majd hordani, de aki szeretne, az természetesen megteheti.

Aki idáig kitartott, és most is olvassa még a levelet, annak minden elismerésünk! Így megtudhatja, hogy nem lesz büfé az utolsó két tanítási napon. Tehát mindenki hozzon magával saját ennivalót és innivalót!!!

Azokat az osztályokat akiknek nem lesz most személyes órája, a tanár nénije értesíti.

A tanítás utánra tervezett éjszakai iskola megfelelő helyszín hiányában sajnos elmarad. De senki ne búsúljon, mert terveinkben szerepel, hogy helyette az utolsó tanítási nap végén az iskola udvarán rendezünk egy évzáró bográcsozást és közös vacsorát, amire mindenkit szeretettel várunk! Erről még küldünk később egy megerősítő körlevelet.

Tehát mindenkit szeretettel várunk a nagy találkozásra június 26-án!

Frissül a hírlevélküldő rendszerünk.
Ha ezt az üzenetet látod, akkor már fel vagy iratkozva az új rendszerre. Köszönjük szépen!

Üdvözlettel

Berán Krisztina