TÚRÓ RUDI

turorudi@magyariskola.org.uk

MACELEK

Bábozás, mese, kézműves és más rejtélyes feladatok 3-6 éveseknek

Nem interaktív óra formájában, hanem az iskola Tecső (flancoskodva:YouTube) csatornájára rendszeresen feltöltött videós tartalommal.

Tanár: Kakas bácsi

macelek@magyariskola.org.uk

VACKOR

Magyar írás-olvasás alapjai, szókincsfejlesztés 5-7 éveseknek

Tanár: Mezei Ildikó

vackor@magyariskola.org.uk

VUK

Magyar írás-olvasás, szókincsfejlesztés már magyarul olvasni és írni tudó 7-9 éveseknek

Tanár: Kengyel Kornélia

vuk@magyariskola.org.uk

JANIKOVSZKY ÉVA

Magyar írás-olvasás megerősítése, szókincsfejlesztés 9-11 éveseknek

Tanár: Száraz Andrea

janikovszky@magyariskola.org.uk

MAGYAR VÁNDOR

Magyar nyelv és kultúra, (honismeret, irodalom, történelem, nyelvtan, földrajz, stb.) 11-13 éveseknek

Tanár: Garai Anikó

magyarvandor@magyariskola.org.uk

HÉTVEZÉR

Magyar nyelv és kultúra, (honismeret, irodalom, történelem, nyelvtan, földrajz, stb.) 13-15 éveseknek

Tanár: Varga Károly

hetvezer@magyariskola.org.uk

ECL „A” CÉL

Junior magyar nyelvvizsga fekészítő osztály 11-14 éveseknek decemberi vizsgáig (Kiegészítő képzés a Magyar vándor és Hétvezér osztályok tanulóinak.)

Tanár: Kengyel Kornélia

eclacel@magyariskola.org.uk

RÍMHÁNYÓ ROMHÁNYI

Magyar nyelv és kultúra, (honismeret, irodalom, történelem, nyelvtan, stb.) 15-18 éveseknek, de mellette felkészítés az ECL B1/B2/C1 szintű magyar, mint idegennyelv vizsgára

Tanár: Seregélyi Rita

rimhanyo@magyariskola.org.uk

UNICUM

Magyar, mint idegen nyelv felnőtteknek, egyéni órák alap, közép és felsőfokon (Külön tandíjas!)

Tanár: Esszer Tímea

unicum@magyariskola.org.uk

Az online oktatás miatt a néptánc, színjátszó és egyéb hasonló osztályok átmenetileg nem működnek.